Carbon Neutral

Rozwiązania dla każdej koperty

TOMPLA projektuje, produkuje i zadrukowuje dowolne koperty czy torebki, nawet takie, których produkcji odmawiają inni producenci. A także takie, których nikt jeszcze nigdy nie produkował. Papier, druk, różnorodne sposoby składania i okienka to materiały do puszczenia wodzy wyobraźni. Każda koperta nadaje kształt jakiejś idei.

[Przeczytaj]

Koperty standardowe

Dostepne w 24 godziny

100 milionów kopert w 300 modelach przygotowanych do nadrukowania za pomoca calego szeregu maszyn specjalnych do przedruku gotowych kopert Skuteczne rozwiazanie.

[ Przeczytaj ]

Kompleksowe rozwiązania w dziedzinie kopert

Z okienkiem lub bez. Szczególnie dla automatycznego pakowania.

[Przeczytaj]

Koperty dla marketingu bezpośredniego

Koperty do przesylek z jednym lub kilkoma okienkami. Koperty o olbrzymim formacie, z paskami i bocznymi otworami, z talonem, bangtailem, lub paskami do wydzierania na wzór zamka blyskawicznego. Koperty z dodatkowymi kieszeniami, schowkami, z niespodziankami.

[Przeczytaj]

Szyte na miarę koperty specjalne

Koperty i torby do laboratoriów fotograficznych. Koperty na bilety podróznicze i karty pokladowe. Kieszenie do wysylania publikacji.

[Przeczytaj]

Koperty specjalne zaprojektowane do automatycznego pakowania

Koperty przechodzace próby mechanicznego pakowania.

Prawidlowe wykonanie kopert oznacza równiez przejscie przez najbardziej wymagajaca kontrole jakosci: proces automatycznego napelniania, który testuje kolejno kazda koperte, jedna za druga, w bezlitosny sposób.

[Przeczytaj]