Carbon Neutral

Suma zobowiązań

"Głęboko szanujemy nasze zobowiązania, co pozwala nam ufać naszemu zespołowi, naszym klientom, naszym dostawcom i podmiotom finansowym, które wierzą w naszą zdolność osiągania celów."

Certyfikacja procesów

TOMPLA jest pierwszym miedzynarodowym producentem kopert, który otrzymal Certyfikacje pelnego procesu produkcyjnego, zarówno w odniesieniu do zakladu produkcyjnego, jak tez jego biur handlowych firmy.

TOMPLA posiada system zarzadzania jakoscia potwierdzony certyfikatem AENOR (Hiszpanskiego Stowarzyszenia ds. Standaryzacji i Certyfikacji). .

TOMPLA posiada certyfikaty ISO 9001 i 14001 zarzadzania jakoscia i srodowiskiem

Zobowiazanie odnosnie jakosci towarów i uslug wyznawane przez firme TOMPLA w stosunku do klientów to priorytet firmy TOMPLA od chwili jej powstania. System zarzadzania jakoscia w firmie obejmuje analize potrzeb klienta, definicje procesów, które przyczyniaja sie do uzyskania produktów przez niego akceptowanych i utrzymania tych procesów pod kontrola.

Ponadto TOMPLA posiada system zarzadzania srodowiskiem w celu ciaglego doskonalenia efektywnosci zuzycia zasobów energetycznych i surowców przy zastosowaniu czystszych metod produkcyjnych i lepszego zarzadzania powstajacymi odpadami. Certyfikat ISO 14001 gwarantuje, ze postepowanie firmy w stosunku do srodowiska jest odpowiednie i zgodne z obowiazujacym prawem.

W firmie TOMPLA wprowadzone zostaly systemy zarzadzania jakoscia i srodowiskiem w ramach codziennej pracy organizacji po to, by w sposób laczny uzyskac zalozenia srodowiskowe, ekonomiczne oraz jakosciowe.

Indeks: Filozofia firmy

Filozofia firmy

"Koperty, oddani giermkowie najbardziej pomyslowych rycerzy"

[Przeczytaj]

Nasza Misja

Zalezy nam na poznaniu klienta, jego potrzeb, na byciu dla niego zawsze najlepszym i na tym

[Przeczytaj]

Zaangażowanie w organizacjach producentów kopert

Tompla jest aktywnym czlonkiem organizacji branzowych, krajowych i miedzynarodowych, oraz organów i instytucji oficjalnych stosownych dla jej dzialalnosci.

[Przeczytaj]

Zaangażowanie społeczne

Tompla ma swoja wlasna fundacje dobroczynna badan biomedycznych. Fundacja LAIR (pochodzi od skrtu antygen leukocytw i reakcja odpornosciowa).

[Przeczytaj]