Carbon Neutral

Filozofia firmy

"Koperty, oddani giermkowie najbardziej pomyslowych rycerzy"

To donkiszotowskie zalozenie doskonale definiuje oferte firmy Tompla jako producenta kopert: sluzenie rynkowi, szczególnie zas temu najbardziej wymagajacemu - twórczemu, równiez reklamowemu oraz zwiazanemu z bezposrednim marketingiem, a takze wymagajacemu pakowania automatycznego - wykracza to poza tradycyjne podejscie przemyslu przetwarzajacego papier. W tenze sposób klient i jego oczekiwania odnosnie kopert, przechodza na pierwszy plan.

[Przeczytaj]

Nasza Misja

Zalezy nam na poznaniu klienta, jego potrzeb,, na byciu dla niego zawsze najlepszym i na tym, by nie ustawac w naszym zaangazowaniu wobec niego .

[Przeczytaj]

Suma zobowiązań

"Głęboko szanujemy nasze zobowiązania, co pozwala nam ufać naszemu zespołowi, naszym klientom, naszym dostawcom i podmiotom finansowym, które wierzą w naszą zdolność osiągania celów."

TOMPLA jest pierwszym miedzynarodowym producentem kopert, który otrzymal Certyfikacje pelnego procesu produkcyjnego, zarówno w odniesieniu do zakladu produkcyjnego, jak tez jego biur handlowych firmy.

TOMPLA posiada system zarzadzania jakoscia potwierdzony certyfikatem AENOR (Hiszpanskiego Stowarzyszenia ds. Standaryzacji i Certyfikacji). .

[Przeczytaj]

Zaangażowanie w organizacjach producentów kopert

Tompla jest aktywnym czlonkiem organizacji branzowych, krajowych i miedzynarodowych, oraz organów i instytucji oficjalnych stosownych dla jej dzialalnosci.

[Przeczytaj]

Zaangażowanie społeczne

Tompla ma swoja wlasna fundacje dobroczynna badan biomedycznych. Fundacja LAIR (pochodzi od skrtu antygen leukocytw i reakcja odpornosciowa).

[Przeczytaj]