Carbon Neutral

Tompla informuje

Tompla packaging na hispack2006

Coraz więcej firm powierza TOMPLI PACKAGING “luksusowe ubieranie” swych produktów, prezentację czy promocję. Globalny wizerunek produktu i usługi jest podstawową korzyścią oferowaną przez TOMPLA PACKAGING klientom. Dlatego oferujemy najnowsze i najbardziej kreatywne środki, by Państwa prezentacja była doskonała.

Obecni bedziemy na targach Hispack 2006 Feria Internacional del Envase y del Embalaje. Obszar Gran Vía, Pawilon 1, Poziom 0, stoisko A167. Oryginalne pojemniki i opakowania dla Panstwa produktów, które robia wrazenie. Oddajemy do Panstwa dyspozycji cala game klasycznych pojemników i skladanych pudelek ze specjalnej tektury, a ponadto najnowsze innowacje w materialach plastikowych, takich jak polipropylen, PVC czy PET (wszystkie one odpowiednie dla produktów spozywczych) z wielorakimi mozliwosciami druku w technice offsetowej, z wykorzystaniem farb UVI, z serigrafia i tloczeniami.

Aby wyróznic sie na tle konkurencji, aby zrobic wrazenie na klientach, aby zabezpieczyc i przechowywac odpowiednio Panstwa produkt… Pojemniki i opakowania oferowane przez firme TOMPLA PACKAGING spelnia Panstwa oczekiwania odnosnie wzoru i efektywnosci, gwarantujemy Panstwu profesjonalne uslugi.

Najbardziej eleganckia i efektywna ekspozycja. Wizerunek firmy przejawia sie równiez na dokumentach: sprawozdaniach, prezentacjach projektów, dossier z wynikami… Zachecamy, by Panstwa firma posiadla wizerunek plasujacy sie tak wysoko, jak jakosc swiadczonych uslug lub wytwarzanych produktów wykonywanych z nowych materialów i o wzorach o szczególnym charakterze stworzonych dla Panstwa przez firme TOMPLA PACKAGING.

Promocje najbardziej widoczne, prezenty promocyjne najwyzej cenione. Dzieki kompleksowym rozwiazaniom opakowaniowym nowego dzialu firmy TOMPLA, beda Panstwo mogli nadac swoim prezentom i promocjom styl, ekskluzywny charakter, a przede wszystkim, osiagna Panstwo swój cel: dotra Panstwo do klientów i przetrwaja w ich pamieci. Kontakt:

 

Tompla otrzymaŁa certyfikat "chain of custody"

Ochrona środowiska to jedna z głównych trosk firmy Tompla, jako że rozumiemy, że dzięki temu przyczynimy się do większego zadowolenia naszych klientów. Od dawna już nie są to tylko słowa, są to fakty, które sprawiają, że stajemy się coraz bardziej ambitni.

Uruchomilismy caly szereg srodków ochrony srodowiska i uzyskalismy bardzo dobre wyniki. Sprawilo to, ze podjelismy decyzje, by osiagnac optymalna jakosc zachowujac jak najwieksze poszanowanie dla srodowiska naturalnego poprzez rozwój szeregu sposobów postepowania rzeczywiscie efektywnych, a obejmujacych wszystkie dzialy firmy.

Aby udoskonalac zarzadzanie nimi, Tompla podjela srodki odnosnie segregacji i klasyfikacji odpadów, oczyszczania wód, redukcji zanieczyszczenia akustycznego i emisji atmosferycznych. Personel calej fabryki i biura swiadomy jest tego zaangazowania, zas dyrekcja podjela wazne inwestycje dostosowujace do tych celów instalacje firmy. Jednakze zaangazowanie to nie ogranicza sie do wewnetrznych procesów produkcyjnych, obejmuje równiez surowce, jako ze stosowane sa surowce nadajace sie do przetworzenia i nieszkodliwe dla srodowiska (które nie zawieraja substancji zanieczyszczajacych, a których sklad jest przyjazny dla srodowiska).

W tym zakresie skoncentrowalismy ostatnio nasze wysilki, czego rezultatem jest otrzymanie przez firme Tompla certyfikacji CHAIN OF CUSTODY CERTIFICATION, przyznanej przez Forest Stewardship Council.

FOREST STEWARDSHIP COUNCIL to niezalezne miedzynarodowe stowarzyszenie monitorujace odpowiedzialne zarzadzanie lasami na calym swiecie poprzez system certyfikatów i akredytacji w ramach sprawowania nad nimi pieczy.

Certyfikat ten oznacza zaangazowanie w rozwój produkcji lesnej, od drzewa po produkt koncowy, w tym wszystkich etapów przetwarzania, przeksztalcania, produkcji i dystrybucji, w celu zapewnienia, ze stosowane drewno pochodzi z dobrze zarzadzanego lasu.

Dzieki certyfikatowi FSC (Forest Stewardship Council) TOMPLA gwarantuje, ze papier, z którego produkowane sa przez firme koperty pochodzi z kontrolowanych upraw lesnych, gdzie przestrzegane sa wartosci ekologiczne, spoleczne i rozwój nienaruszajacy równowagi ekologicznej lasu.

Ten nowy nabytek dolacza do ISO 9001 i 14001, które potwierdzaja zarzadzanie jakoscia i srodowiskiem naturalnym oraz do certyfikatu wydawanego przez AENOR, który odnawiany jest przez Tomple co roku, od 1995.

Poza tymi, nadal pracujemy z przekonaniem, ze wiele jeszcze pozostaje nam i naszym klientom do zrobienia dla dobra naszego srodowiska.